Fundacja Dziedzictwa Rzeczypospolitej

O PROJEKCIE

KLIENT
Fundacja Dziedzictwa Rzeczypospolitej
PROJEKT
Strona internetowa fundacji
Zakres prac
Wykonanie, aktualizacja i utrzymanie strony. Przygotowanie i redakcja treści
Świadczone usługi
Kompleksowa obsługa cyfrowych działań i projektów w portfolio Fundacji

FUNDACJA DZIEDZICTWA RZECZYPOSPOLITEJ

Powołana w 2013 roku Fundacja Dziedzictwa Rzeczypospolitej ma na celu ochronę i twórczą popularyzację szeroko pojętego dziedzictwa narodowego i spuścizny kulturowej Rzeczypospolitej, dziedzictwa krajobrazowego, etnograficznego i kulinarnego w kraju i za granicą.

Priorytetowymi projektami fundacji są wielkoformatowe spektakle muzyczno-historyczne: Koncert Niepodległości i Projekt Arboretum, przegląd etnicznej sceny muzycznej Hybryda Kultur Festiwal oraz prowadzenie i rozwijanie portalu edukacyjno-muzycznego Śpiewnik Niepodległości.

Fundacja angażuje się w ratowanie bezcennych artefaktów związanych z najnowszą historią Polski. Dba o rewitalizację, odbudowę i rekonstrukcję historyczną wiejskich siedlisk oraz zajmuje się popularyzowaniem wiedzy genealogicznej.

Signiroad zapewnia kompleksową obsługę cyfrowych działań Fundacji.  Wykonujemy strony www projektów oraz zapewniamy ich utrzymanie,. Dbamy o aktualizacje treści oraz wykonujemy prace redakcyjne. Pomagamy w pozyskiwaniu finansowania umożliwiającego rozwój off-line i on-line wszystkich projektów w portfolio Fundacji Dziedzictwa Rzeczypospolitej.